Spoločnosť Daikin Europe NV je popredný svetový výrobca zariadení na vykurovanie, vetranie a klimatizáciu, vrátane tepelných čerpadiel a systémov chladenia.


Klimatizácia, ktorá okrem špičkovej kvality pre zákazníka, nezabúda a životné prostredie. Fujitsu ponúka široký sortiment produktov pre veľké obývacie miestnosti až po detské izby. Všetky modely sú konštruované tak, aby ich spotrebovávali čo najmenej elektricej energie.


Spoločnosť vyrába domáce spotrebiče, ako sú televízory, monitory, chladničky a práčky, a kľúčové mobilné telekomunikačné zariadenia, ako sú inteligentné telefóny a tablety. Spoločnosť Samsung tiež naďalej zastáva pozíciu dôveryhodného výrobcu dôležitých elektronických komponentov, ako sú napríklad pamäte DRAM a bezpamäťové polovodiče.

SINCLAIR CORPORATION LTD. sa sústreďuje na produktovú oblasť klimatizačnej techniky, tepelných čerpadiel a LED osvetlenia. Hlavným cieľom značky SINCLAIR je priniesť pohodlie do života ľudí našej modrej planéty a zároveň chrániť životné prostredie. Vďaka veľkej pozornosti venovanej výskumu, vývoju, výrobe a testovaniu výrobkov dosiahli výrobky SINCLAIR vysokú úroveň kvality a spoľahlivosti.


Klimatizácie LG predstavujú kvalitné podukty s vysokým dôraz na dizajn. Výroba LG ponúk široký výber klimtyzačných jendotiek pre obytné priestory, kancelárie a počítačové miestnosti, ktoré umožňujú udržiavať príjemnú teplotu v interiéri v lete ale aj v zime.

 

Toshiba je lídrom v oblasti klimatizácie od roku 1957 a vďaka svojim skúsenostiam kladie dôraz nie len na funkčnosť, ale aj dizajn, kvalitu klimatizácií a ochranu životného prostredia.

 


V prípade záujmu o produkty od iných výrobcov vieme ponúknuť klimatizácie akéhokoľvek druhu.